(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-14 15:45

kuchenka

(Nr 2284232)
kuchenka

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 279.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 gatunki: produkty elektryczne dużych formatów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Jeżeli zlecasz transport wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o stosowne zabezpieczenie sprzętu. W przypadku, kiedy planujesz przewieźć produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby ustrzec się zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Zamrażarki trzeba odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, należy wyciągnąć oraz zapakować oddzielnie. W przypadku transportu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, wagi oraz sprawności sprzętu AGD. Innym czynnikiem wpływającym na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.

Adres i termin nadania

Szydłowo, 62-235, Polska

14 sty 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Od 14 lut 2018 do 16 lut 2018