(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-16 19:56

Kuchenka

(Nr 2292196)
Kuchenka

Długość [m]:

0,50

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

1,4

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 295.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

230 zł

ID firmy: 594747
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-01-2018, 14:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-22 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-01-31, 09:07

Opis oferty:

Szanowni Państwo, Jako solidna firma oferujemy 2 pracowników, załadunek i rozładunek, kompleksową obsługę. Telefonicznie informujemy o lokalizacji przesyłek (powiadomienie SMS). Posiadamy doświadczenie w przewozie delikatnych antyków, roślin oraz pojazdów jednośladowych, a szybkie przeprowadzki to wręcz nasza pasja ;) Wystawiamy faktury VAT, możliwość ubezpieczenia przesyłek. Zapraszamy do skorzystania z komfortowych usług! Pozdrawiamy, ekipa ZoD.

Cena (zawiera VAT): 230 zł

Wiadomości: (1)

Łukasz Z. (Przewoźnik)
17-01-2018, 14:34
Witam, załadunek możliwy 22-31 stycznia .Zapewniamy kompleksowa usługę tzn. załadunek, terminowy rozładunek, informacje telekomunikacyjna ap-ropo wysłanego załadunku.bezpośredni dowóz do klienta jeśli są państwo zainteresowani zapraszamy do wybrania naszego zlecenia. dopasowujemy się do terminu klienta.GWARANCJA ODBIORU PRZESYLKI PO ZAAKCEPTOWANIU OFERTY !
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić dwa typy: produkty elektryczne dużych wymiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Kiedy zlecasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o należyte osłonięcie wyposażenia. W sytuacji, kiedy chcesz przetransportować sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Zamrażarki wypada odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, powinno się zdemontować i zapakować osobno. W momencie przewozu pralki wypada zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz innych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki chronimy styropianem. Urządzenia pokaźne takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy szczególnie od wielkości, ciężaru i uszkodzenia sprzętu AGD. Innym czynnikiem wpływającym na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt około 100 złotych. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.

Adres i termin nadania

Mrocza, 89-115, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny