(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-16 19:56

Kuchenka

(Nr 2292196)
Kuchenka

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 295.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić dwa typy: produkty elektryczne dużych wymiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Kiedy zlecasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o należyte osłonięcie wyposażenia. W sytuacji, kiedy chcesz przetransportować sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Zamrażarki wypada odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, powinno się zdemontować i zapakować osobno. W momencie przewozu pralki wypada zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz innych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki chronimy styropianem. Urządzenia pokaźne takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy szczególnie od wielkości, ciężaru i uszkodzenia sprzętu AGD. Innym czynnikiem wpływającym na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt około 100 złotych. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.

Adres i termin nadania

Mrocza, 89-115, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny