(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-02-21 20:25

Kuchenka

(Nr 2402532)
Kuchenka

Długość [m]:

0,50

Szerokość [m]:

0,50

Wysokość [m]:

0,60

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 146.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 4346
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-02-2018, 23:55

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witamy. Jeżeli będziemy mogli pomóc w transporcie to jesteśmy do dyspozycji. Przewóz dużym busem o wym. przestrzeni ładunkowej 3,7x1,8x2,1m i objętości 13,9 m sześciennych. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

350 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-02-2018, 14:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-23 do 2018-03-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M :)

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na dwa typy: produkty elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu urządzeń AGD

    Jeżeli zlecasz transport sprzętu AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o należyte osłonięcie artykułu. W przypadku, kiedy planujesz przewieźć sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, aby uchronić się od zniszczeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Lodówki powinno się odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, powinno się zdemontować oraz spakować oddzielnie. W przypadku przewozu pralki wypada zadbać o ochronę bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych sprzętów AGD wypada zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Sprzęty duże takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, ciężaru oraz sprawności produktu AGD. Innym elementem wpływającym na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 PLN. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 złotych.

Adres i termin nadania

Szprotawa, Polska

21 lut 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Od 22 lut 2018 do 23 lut 2018