(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-02-22 11:49

Kuchenka (Nr 2404340)

Kuchenka

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 638.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można podzielić na 2 typy: produkty elektryczne większych wymiarów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

    Gdy zamawiasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o odpowiednie osłonięcie produktu. W sytuacji, kiedy planujesz przewieźć sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną czujność, żeby ustrzec się uszkodzeń oraz zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, trzeba wyjąć i popakować osobno. W przypadku transportu pralki trzeba zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i innych otwieranych urządzeń AGD należy domknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki chronimy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, wagi oraz stanu technicznego wyposażenia AGD. Innym czynnikiem wpływającym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.

Adres i termin nadania

Jeleniewo, 16-404, Polska

22 lut 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Od 26 lut 2018 do 27 lut 2018