(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-04-28 19:31

Kuchenka

(Nr 2641752)
Kuchenka

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 594.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli sprzęty dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: urządzenia elektryczne znaczących formatów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu wyposażenia AGD

    Jeśli zlecasz transport wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz martwić się o odpowiednie zabezpieczenie wyposażenia. W przypadku, kiedy planujesz przetransportować urządzenie AGD samodzielnie, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć zniszczeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, wypada zdemontować oraz zapakować osobno. W przypadku przewozu pralki wypada zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi pralek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD powinno się zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Artykuły duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy szczególnie od gabarytów, ciężaru i uszkodzenia wyposażenia AGD. Innym bodźcem wpływającym na koszt jest odległość od momentu załadunku do momentu rozładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 zł. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Wejherowo, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny