(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-04-29 22:30

Kuchenka

(Nr 2644872)
Kuchenka

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 595.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić 2 typy: sprzęty elektryczne znaczących wymiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Gdy zlecasz transport wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o należyte osłonięcie artykułu. W sytuacji, kiedy musisz przetransportować sprzęt AGD samodzielnie, zachowaj szczególną czujność, aby uchronić się od uszkodzeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po produkcie.

    Lodówki należy rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, powinno się zdemontować i zapakować odrębnie. W przypadku transportu pralki powinno się zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Artykuły duże takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, ciężaru i działania produktu AGD. Kolejnym elementem rzutującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 złotych. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 zł.

Adres i termin nadania

Sychowo, 84-242, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny