(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-04-29 22:35

Kuchenka

(Nr 2644888)
Kuchenka

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 123.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 typy: produkty elektryczne znaczących wymiarów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

    Jeżeli zlecasz przewóz wyposażenia AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia. W sytuacji, kiedy planujesz przewieźć sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną uwagę, aby ustrzec się zniszczeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki trzeba rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba wyjąć oraz zapakować oddzielnie. W przypadku transportu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia wysokie takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy szczególnie od wymiarów, wagi oraz sprawności urządzenia AGD. Kolejnym elementem wpływającym na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca docelowego. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy niecałe 100 zł. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 złotych.

Adres i termin nadania

Bolesławiec, 59-700, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny