(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-04-30 14:15

Kuchenka

(Nr 2646904)
Kuchenka

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 123.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa typy: artykuły elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu produktów AGD

    Kiedy zamawiasz transport urządzeń AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o należyte zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, gdy planujesz przewieźć urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną ostrożność, żeby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki należy rozmrozić co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, trzeba zdemontować i zapakować oddzielnie. W przypadku transportu pralki powinno się zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i kartony – a kanty pralki chronimy styropianem. Wyposażenie pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy szczególnie od wielkości, ciężaru i działania wyposażenia AGD. Innym elementem wpływającym na koszt będzie odległość od momentu załadunku do momentu wyładunku. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy około 100 PLN. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Bolesławiec, 59-700, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny