(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-04-30 14:24

kuchenka (Nr 2646944)

kuchenka

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 544.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa gatunki: artykuły elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Kiedy zamawiasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz niepokoić się o właściwe zabezpieczenie produktu. W sytuacji, kiedy planujesz przewieźć sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną ostrożność, żeby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Lodówki trzeba rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się wyciągnąć oraz spakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki trzeba zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD stosuje się folię stretch, sznurki i pudełka – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy głównie od wymiarów, masy i uszkodzenia wyposażenia AGD. Innym elementem rzutującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy niecałe 100 złotych. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 zł.

Adres i termin nadania

Pruszcz Gdański, Polska

30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Od 1 maj 2018 do 2 maj 2018