(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-05-23 07:50

kuchenka (Nr 2738312)

kuchenka

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 589.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa typy: sprzęty elektryczne znaczących rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu wyposażenia AGD

    Kiedy zamawiasz transport wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o stosowne zabezpieczenie artykułu. W sytuacji, kiedy musisz przewieźć produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną uwagę, żeby ustrzec się uszkodzeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po sprzęcie.

    Lodówki trzeba rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, trzeba wyjąć oraz spakować odrębnie. W momencie przewozu pralki trzeba zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się pozamykać i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, wagi i uszkodzenia artykułu AGD. Kolejnym bodźcem rzutującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 złotych. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 złotych.

Adres i termin nadania

Dobieszowice, 42-584, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kobylnica, 76-200, Polska

Termin elastyczny