(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-05-26 12:30

kuchenka (Nr 2752692)

kuchenka

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 370.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można podzielić na dwa gatunki: sprzęty elektryczne znaczących gabarytów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

    Gdy zlecasz przewóz sprzętu AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o należyte zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, gdy planujesz przetransportować wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Lodówki należy rozmrozić co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, trzeba wyciągnąć oraz popakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki należy zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz innych otwieranych sprzętów AGD powinno się domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki oraz pudełka – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Sprzęty pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy szczególnie od wymiarów, masy i działania wyposażenia AGD. Kolejnym bodźcem oddziaływującym na cenę jest odległość od momentu załadunku do momentu rozładunku. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy około 100 złotych. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 złotych.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

26 maj 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

28 maj 2018