(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-05-26 12:32

kuchenka (Nr 2752696)

kuchenka

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 73.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: artykuły elektryczne znaczących gabarytów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

    Kiedy zamawiasz transport urządzeń AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz martwić się o właściwe osłonięcie artykułu. W przypadku, gdy chcesz przetransportować sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uniknąć zniszczeń oraz zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po urządzeniu.

    Zamrażarki trzeba odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba zdemontować oraz popakować odrębnie. W trakcie transportu pralki należy zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie pokaźne takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy głównie od gabarytów, masy oraz działania wyposażenia AGD. Kolejnym elementem oddziaływującym na koszt będzie odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 złotych. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Lubin, 59-300, Polska

26 maj 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

27 maj 2018