(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-23 18:28

Kuchenka

(Nr 3002276)
Kuchenka

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 594.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 typy: sprzęty elektryczne dużych gabarytów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Jeśli zamawiasz transport wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o stosowne zabezpieczenie urządzenia. W sytuacji, gdy planujesz przewieźć wyposażenie AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po produkcie.

    Lodówki należy odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, wypada wyjąć i popakować odrębnie. W momencie transportu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz kartony – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, ciężaru i działania artykułu AGD. Kolejnym elementem wpływającym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 PLN. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 złotych.

Adres i termin nadania

Wejherowo, Polska

23 lip 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Od 24 lip 2018 do 25 lip 2018