Kuchenka (Nr 5233434)

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

100.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Vermont, Fairfax

Od 10 paź 2019 do 31 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 gatunki: artykuły elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

Gdy zlecasz transport sprzętu AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie ma konieczności niepokoić się o należyte osłonięcie artykułu. W momencie, gdy planujesz przetransportować wyposażenie AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po produkcie.

Lodówki powinno się rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, należy zdemontować oraz spakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki wypada zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada zamknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki oraz kartony – a kanty pralki chronimy styropianem. Urządzenia znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy szczególnie od wymiarów, wagi oraz uszkodzenia sprzętu AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy około 100 zł. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 PLN.