(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-25 22:25

kuchenka - budżet 80 zł

(Nr 2115105)
kuchenka - budżet 80 zł

Dystans: 609.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli sprzęty dla domu możemy skwalifikować na 2 gatunki: produkty elektryczne znaczących rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Gdy zlecasz przewóz produktów AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o stosowne osłonięcie artykułu. W przypadku, gdy planujesz przetransportować sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, aby ustrzec się zniszczeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po produkcie.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, wypada wyjąć i spakować oddzielnie. W momencie przewozu pralki należy zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD należy pozamykać i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Artykuły pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, ciężaru oraz stanu technicznego wyposażenia AGD. Innym czynnikiem rzutującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu wyładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy zaledwie 100 złotych. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.

Adres i termin nadania

Władysławowo, 84-120, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny