(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-25 22:25

kuchenka - budżet 80 zł

(Nr 2115105)
kuchenka - budżet 80 zł

Dystans: 609.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić dwa gatunki: urządzenia elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu produktów AGD

    Jeśli zamawiasz transport produktów AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o należyte osłonięcie wyposażenia. W przypadku, gdy planujesz przewieźć sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, żeby uchronić się od uszkodzeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Zamrażarki należy rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, trzeba wyciągnąć i popakować oddzielnie. W przypadku przewozu pralki trzeba zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i pudełka – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia pokaźne takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, ciężaru oraz działania wyposażenia AGD. Kolejnym elementem rzutującym na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy zaledwie 100 złotych. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Władysławowo, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny