(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-25 22:27

kuchenka - budżet 80 zł

(Nr 2115108)
kuchenka - budżet 80 zł

Dystans: 559.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 typy: urządzenia elektryczne znaczących rozmiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu urządzeń AGD

    Jeśli zlecasz przewóz urządzeń AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o należyte zabezpieczenie wyposażenia. W przypadku, kiedy musisz przetransportować produkty AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną czujność, żeby ustrzec się zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po produkcie.

    Lodówki wypada rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, trzeba zdemontować i popakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD wypada zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, ciężaru oraz uszkodzenia urządzenia AGD. Kolejnym elementem wpływającym na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 złotych. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 złotych.

Adres i termin nadania

Hajnówka, 17-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny