(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-25 22:27

kuchenka - budżet 80 zł

(Nr 2115108)
kuchenka - budżet 80 zł

Dystans: 559.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa typy: sprzęty elektryczne znaczących rozmiarów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

    Kiedy zlecasz przewóz produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o właściwe zabezpieczenie wyposażenia. W momencie, kiedy chcesz przewieźć wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, należy zdemontować i spakować osobno. W momencie transportu pralki powinno się zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD należy zamknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, wagi i sprawności sprzętu AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy około 100 PLN. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 złotych.

Adres i termin nadania

Hajnówka, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny