(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-27 15:57

kuchenka - budżet 80 zł

(Nr 2119047)
kuchenka - budżet 80 zł

Dystans: 261.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli sprzęty dla domu możemy skwalifikować na 2 typy: produkty elektryczne dużych gabarytów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

    Kiedy zamawiasz przewóz urządzeń AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz martwić się o właściwe zabezpieczenie produktu. W momencie, gdy musisz przewieźć wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uniknąć zniszczeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Zamrażarki należy odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada zdemontować oraz spakować osobno. W trakcie przewozu pralki należy zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz innych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Artykuły duże takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, wagi oraz stanu technicznego sprzętu AGD. Innym czynnikiem wpływającym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 PLN.

Adres i termin nadania

Inowrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny