(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-13 14:57

Kuchenka - budżet 80 zł

(Nr 2281808)
Kuchenka - budżet 80 zł

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Dystans: 295.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli sprzęty dla domu można wyróżnić dwa typy: sprzęty elektryczne większych formatów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Kiedy zlecasz przewóz produktów AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o odpowiednie osłonięcie artykułu. W sytuacji, gdy chcesz przetransportować produkty AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, żeby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po urządzeniu.

    Lodówki należy rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, trzeba wyjąć oraz spakować odrębnie. W przypadku transportu pralki należy zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD wypada domknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki chronimy styropianem. Urządzenia znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy głównie od wielkości, ciężaru oraz uszkodzenia wyposażenia AGD. Innym czynnikiem oddziaływującym na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 złotych. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Mrocza, 89-115, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny