(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-15 01:11

Kuchenka - budżet 80 zł

(Nr 2285732)
Kuchenka - budżet 80 zł

Długość [m]:

0,55

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

0,85

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 295.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu można podzielić na dwa gatunki: sprzęty elektryczne większych rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Gdy zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o odpowiednie osłonięcie wyposażenia. W przypadku, gdy planujesz przetransportować produkty AGD na własną rękę, zachowaj szczególną czujność, żeby ustrzec się uszkodzeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po sprzęcie.

    Lodówki trzeba rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, należy zdemontować oraz zapakować oddzielnie. W momencie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada zamknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Wyposażenie pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, ciężaru i działania artykułu AGD. Innym czynnikiem wpływającym na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 zł. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Mrocza, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny