(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-19 00:35

Kuchenka - budżet 80 zł

(Nr 2299836)
Kuchenka - budżet 80 zł

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 295.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można podzielić na dwa typy: artykuły elektryczne większych rozmiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

    Jeśli zamawiasz transport wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o stosowne osłonięcie wyposażenia. W momencie, gdy planujesz przetransportować urządzenie AGD samodzielnie, zachowaj szczególną czujność, aby uchronić się od uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Zamrażarki powinno się rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, wypada zdemontować oraz spakować oddzielnie. W momencie transportu pralki wypada zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące i pudełka – a rogi pralki chronimy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, ciężaru i stanu technicznego produktu AGD. Innym czynnikiem rzutującym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 zł. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.

Adres i termin nadania

Mrocza, 89-115, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny