(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-22 19:13

Kuchenka elektryczna wolnostojąca (Nr 2406052)

Kuchenka elektryczna wolnostojąca

Długość [m]:

700

Szerokość [m]:

600

Wysokość [m]:

950

Waga w kg (łączna):

45.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 224.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, warto wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Wrocław, 40-203, Polska

Od 26 lut 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, 93-208, Polska

Od 28 lut 2018 do 2 mar 2018