(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-27 15:50

kuchenka itp (3 x sprzęt AGD z jednego punktu) - budżet 100 zł

(Nr 2119029)
kuchenka itp (3 x sprzęt AGD z jednego punktu) - budżet 100 zł

Dystans: 514.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: sprzęty elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

    Gdy zamawiasz transport sprzętu AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o odpowiednie zabezpieczenie wyposażenia. W momencie, kiedy musisz przewieźć wyposażenie AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby uniknąć zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Zamrażarki trzeba rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba wyciągnąć i popakować osobno. W trakcie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz kartony – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Urządzenia duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy szczególnie od gabarytów, wagi i stanu technicznego sprzętu AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 zł.

Adres i termin nadania

Iława, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny