(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-27 15:50

kuchenka itp (3 x sprzęt AGD z jednego punktu) - budżet 100 zł

(Nr 2119029)
kuchenka itp (3 x sprzęt AGD z jednego punktu) - budżet 100 zł

Dystans: 514.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 gatunki: produkty elektryczne znaczących wymiarów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

    Gdy zamawiasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba obawiać się o odpowiednie osłonięcie urządzenia. W przypadku, gdy chcesz przetransportować produkty AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po produkcie.

    Zamrażarki trzeba rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, wypada wyjąć oraz spakować osobno. W przypadku transportu pralki wypada zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba zamknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki chronimy styropianem. Sprzęty pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy szczególnie od wymiarów, masy i sprawności produktu AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na koszt będzie odległość od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 . Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Iława, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny