(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-23 09:13

Kuchenka mikrofalowa

(Nr 2998848)
Kuchenka mikrofalowa

Długość [m]:

0.49

Szerokość [m]:

0.39

Wysokość [m]:

0.29

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 336.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 gatunki: artykuły elektryczne dużych wymiarów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Jeśli zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie musisz niepokoić się o właściwe osłonięcie wyposażenia. W momencie, kiedy planujesz przewieźć wyposażenie AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną ostrożność, aby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki wypada rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, wypada wyciągnąć i zapakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki należy zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych sprzętów AGD powinno się pozamykać i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Sprzęty pokaźne takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, ciężaru i uszkodzenia produktu AGD. Kolejnym czynnikiem oddziaływującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 zł. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 zł.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny