(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-04-30 14:12

Kuchenka (spod Wejherowa) (Nr 2646896)

Kuchenka (spod Wejherowa)

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 595.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli produkty dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: artykuły elektryczne dużych gabarytów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Kiedy zamawiasz przewóz produktów AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o należyte zabezpieczenie artykułu. W sytuacji, gdy chcesz przewieźć produkty AGD na własną rękę, zachowaj szczególną ostrożność, aby uniknąć zniszczeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Lodówki powinno się rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, wypada zdemontować i spakować osobno. W przypadku transportu pralki trzeba zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki chronimy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, masy i stanu technicznego wyposażenia AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy około 100 PLN. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 złotych.

Adres i termin nadania

Sychowo, 84-242, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny