(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kuchnia (Nr 6422837)

Kuchnia

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1875.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Watford

Od 1 wrz 2020 do 6 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

Od 12 wrz 2020 do 13 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na kilka kartonów, aby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.