Kuchnia (Nr 6422840)

Kuchnia

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1875.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Watford

Od 1 wrz 2020 do 6 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

Od 12 wrz 2020 do 13 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pakunków, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.