(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 pokoje (Nr 4613741)

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 563.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Pohlheim

Od 21 sie 2019 do 28 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Kruszyn

Od 22 sie 2019 do 31 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka pakunków, aby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują nietypowe zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego dobytku.