(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-28 13:54

kuchnie gazowa

(Nr 2327968)
kuchnie gazowa

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

55.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1671.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa typy: sprzęty elektryczne dużych gabarytów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu urządzeń AGD

    Gdy zlecasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o właściwe osłonięcie produktu. W przypadku, gdy chcesz przetransportować sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, aby ustrzec się zniszczeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po produkcie.

    Lodówki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, trzeba wyciągnąć oraz popakować oddzielnie. W trakcie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Urządzenia pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, masy i uszkodzenia urządzenia AGD. Kolejnym bodźcem rzutującym na cenę będzie odległość od momentu załadunku do miejsca docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 PLN. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Worthing, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Klwów, Polska

Termin elastyczny