(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kühlschrank (Nr 5464514)

Kühlschrank

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

60

Liczba sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 1622.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, Westmeath, Athlone

23 lis 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Turyngia, Bad Langensalza

30 lis 2019


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 gatunki: urządzenia elektryczne dużych wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu produktów AGD

Jeżeli zamawiasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o właściwe osłonięcie urządzenia. W przypadku, kiedy planujesz przetransportować sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po urządzeniu.

Zamrażarki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, wypada zdemontować i spakować osobno. W przypadku przewozu pralki wypada zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD wypada domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Urządzenia wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, wagi i sprawności wyposażenia AGD. Innym czynnikiem rzutującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy zaledwie 100 złotych. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 PLN.