(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-26 11:53

Kühlschrank, Deutschland

(Nr 2323012)
Kühlschrank, Deutschland

Długość [m]:

75

Szerokość [m]:

95

Wysokość [m]:

185

Waga w kg (łączna):

165.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na dwa typy: artykuły elektryczne większych formatów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Kiedy zamawiasz transport wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o należyte zabezpieczenie wyposażenia. W momencie, gdy musisz przetransportować produkty AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po produkcie.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, wypada wyjąć oraz zapakować odrębnie. W momencie transportu pralki wypada zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy szczególnie od wymiarów, masy i działania produktu AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na cenę jest odległość od momentu załadunku do miejsca docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.

Adres i termin nadania

Konstancja, 78467, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grünhaldenstrasse 1, Schübelbach, 8862, Szwajcaria

Termin elastyczny