(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-07-24 14:13

Kukurydza sucha paszowa

(Nr 1919831)
Kukurydza sucha paszowa

Waga w kg (łączna):

25.00

Opakowanie ładunku:

800

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Dystans: 360.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam zlęcę transport- wyżej wymieniony. Pewna firma. Do przewiezienia ok 800 ton kukurydzy stawka za fracht 1300 netto

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Transport pokarmów i produktów rolnych jest szczególnie rygorystyczną dziedziną transportu ze względu na ryzyko związane z nadpsuciem artykułów żywnościowych. Przewoźnik podejmujący się transportu jedzenia musi stosować się do przepisów i otrzymać stosowne certyfikaty. Transport pokarmów bywa także wymagający ze względu na bogactwo artykułów żywnościowych – pośród nich występują artykuły zwierzęce, suche, płynne itd. Wszystkie z wymienionych artykułów potrzebuje różnych warunków transportu (na przykład odpowiedniej temperatury). Firmy transportowe przewożące żywność zmagają się z presją czasu, koniecznością udostępnienia należytego wyposażenia i wymogów przewozu jak również należytym ochronieniem żywności. W momencie, kiedy zamawiamy transport artykułów spożywczych, przewoźnik powinien mieć należyte zaświadczenie z Inspekcji Weterynaryjnej.

Cena przewozu pożywienia i zbóż, pasz

    Koszt transportu żywności i produktów rolnych zależy od wielkości, ciężaru oraz ilości sztuk przewożonych produktów, a także od odległości pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Na przykład, za przewóz prawie 100 kilogramów bobu na trasie Olsztyn – Kraków zapłacono 140 PLN. Za przewóz 500 kg kawy na odcinku z Alessandrii (Włochy) do Polski Kraków zapłacono 500 złotych. Transport kilku palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław kosztował 350 PLN. Za przewóz 20 palet artykułów zamrożonych na trasie Ryki-Słupsk wydano 2800 złotych.

Adres i termin nadania

Hrubieszów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Płońsk, Polska

Termin elastyczny