(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-05-30 10:21

kultywator

(Nr 1818429)

Marka i model:

PB 3000

Długość [m]:

3.7

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg:

350.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2410.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1999 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-06-2017, 12:15

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-21

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport bezpośredni, bez przeładunków. Zabezpieczony i ubezpieczony. Zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 1999 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń rolniczych nierzadko jest transportem o dużych gabarytach. Do pojazdów rolniczych kwalifikujemy kombajny, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i wiele innych. Wielkogabarytowe pojazdy rolnicze bywają pojazdami nienormatywnymi. Urządzenia te nie są uprawnione swobodnie jeździć po ulicach, ponieważ ich rozmiar przekracza możliwe gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w Polsce jak także w UE. Problem przedstawiać może jeszcze nacisk osi pojazdów rolniczych, który przewyższa zasady dopuszczalne dla większości dróg.

Jak transportuje się urządzenia rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów uprawnych niejednokrotnie stosuje się przyczepy typu semi i tele. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń uprawnych powinni dysponować właściwie przysposobionymi lawetami, które mogą przetransportować ciągniki rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze powinien posiadać odpowiednie uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, jeśli maszyna przekracza dozwolone standardy gabarytami lub wagą, potrzebne jest odebranie specjalnego zezwolenia, a jeszcze potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt transportu urządzeń rolniczych

    Cena transportu maszyny rolniczego jest związana od wymiarów, ciężaru i stanu maszyny. Na koszt przewozu wpływa również długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Szczególnym czynnikiem może być również termin przewozu.

Adres i termin nadania

40330 Castel-Sarrazin, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

33-260 Żelichów, Polska

Termin elastyczny