(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2013-03-15 09:13

Kurs Warszawa - Mongolia ( Ułan Bator)

(Nr 164544)
Kurs Warszawa - Mongolia ( Ułan Bator)

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

samochody 6 szt.

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 7194.50 km

Informacje dodatkowe:

1. Miejsce załadunku WARSZAWA ,data załadunku NA PRZEŁOMIE KWIECIEŃ ? MAJ 2. Miejsce rozładunku MONGOLIA ? UŁAN BATOR 3. waga i wymiary TU PROSZĘ O INFORMACJĘ JAKIEJ WIELKOŚCI JEST LOHRA ... tzn. chcemy przewieść 6 samochodów tylko mamy problem czy osobowe czy terenowe ? w zależności od lohry

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt przewozu ładunków bywa zależny od rozmiaru ładunku, terminu transportu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Transport ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której ustawia się mniejsze przedmioty lub pakunki. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, szkło, materiały budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), drzwi czy artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony samochodem - Tirem oraz zajmuje tylko część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Transport niektórych ładunków może wymagać kontenera – przede wszystkim przy przewozie ładunków płynnych i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować drobnicę w paczkach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Inne towary – towary, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mongolia, ułan bator

Termin elastyczny