(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-28 19:25

Kymco

(Nr 2120763)
Kymco

Marka i model:

Kymco

Waga w kg:

97.00

Budżet zlecenia [€]:

50

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 44.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

55 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 08:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-30 do 2017-11-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Hi we could help you with this shipment. We can help you up comming week.. Thanks and best regards Richard

Cena (zawiera VAT): 55 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często kosztowne towary, które wydają się całkiem ciężkie do unieruchomienia podczas transportu. Trudne - jednak tylko na pozór. Poprawnie zamocowany motocykl w 100% przetrzyma trasę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas transportu na przyczepie, konieczne 4 taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą zaledwie dwie, bowiem posiadają one szyny powstrzymujące przesuwanie się motocykla. Kluczowe jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć podczas jazdy, a poza tym trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo belki jest niepewne i grozi zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może zabrać motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Súdwest-Fryslân, Holandia

4 lis 2017

Adres i termin dostawy

Noardburgum, 9257, Holandia

4 lis 2017