(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-30 18:36

kymco agility city 125

(Nr 1997834)
kymco agility city 125

Marka i model:

kymco agility city 125

Waga w kg:

121.00

Budżet zlecenia [€]:

100

Dystans: 624.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 22:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-09-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-06, 22:14

Opis oferty:

international transport insurance, certyfikat fgz2017, elevator for bikes & quads

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości:

125 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 01:03

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-06

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-09-05, 20:01

Opis oferty:

Recogida en Barcelona el miércoles 06/09 y entrega en Madrid el 11/09. Saludos

Cena (zawiera VAT): 125 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zwykle kosztowne towary, które wyglądają na całkiem niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Trudne - chociaż tylko na pozór. Bezbłędnie przymocowany pojazd na pewno przetrzyma przewóz bez żadnej skazy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas przewozu na naczepie, potrzebne 4 taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są raptem 2, gdyż posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się jednośladu. Istotne jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu oraz między przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie blokują całego miejsca w pojeździe.

     Warto zawsze dopytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Od 31 sie 2017 do 2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny