(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2017-06-28 23:36

Kymco Mxer 150

(Nr 1878677)

Marka i model:

Kymnco Mxer 150

Długość [m]:

175

Szerokość [m]:

140

Wysokość [m]:

95

Waga w kg:

166.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 789.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

220 €

ID firmy: 388482
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-07-2017, 00:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-16 do 2017-08-16

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 220 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport quada

    Quady to kosztowne maszyny i dlatego trzeba je naprawdę ostrożnie transportować. Istotnym parametrem jest dobre osłonięcie quada przed zniszczeniem w trakcie przewozu.

    Quady najczęściej transportuje się na przyczepce, niemniej jednak zdarza się także samochodem dostawczym lub większym pojazdem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie zalecamy, dlatego że podczas przewozu można uszkodzić zarówno quada jak także samochód osobowy).

    W momencie, kiedy przewozimy quada na przyczepce, ważne jest aby unieruchomić go korzystając z czterech pasów mocujących. Kupując pasy mocujące wypada nie zapominać, aby nie były zakończone otwartym hakiem, gdyż podczas przewozu występują różnorakie wstrząsy, a taki pas może swobodnie się odhaczyć. Taśmy mocujące wytwarzane są z odpornego materiału, jednak podczas przewozu, należy zwrócić specjalną uwagę, aby pasy nie dotykały o żadne szpiczaste elementy, dlatego, że mogą się zniszczyć i rozedrzeć.

    W przypadku, gdy przewozimy quad przy pomocy samochodu dostawczego, także powinno się ładunek unieruchomić. Najlepiej jest zrobić to za pomocą taśm mocujących oraz dodać obijaki w taki sposób, żeby i quad i auto dostawcze nie uszkodziły się w trakcie przewozu. Przy transporcie quada za pomocą innego samochodu, trzeba pomyśleć o opróżnieniu go z paliwa. Trzeba to zrobić, dlatego że w czasie jazdy benzyna czy inne płyny mogą się rozlać i zniszczyć samochód od wewnątrz. Takie warunki dodatkowo zmniejszą komfort podróży samego przewoźnika.

    Gdy zlecamy transport quada przez firmę transportową, warto utwierdzić się czy posiada odpowiedni sprzęt do załadunku i wyładunku.

    Koszt przewozu quada najczęściej uzależniony jest od odległości którą ma do pokonania samochód. Żeby poznać faktyczną cenę transportu quada, możemy wystawić zlecenie transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące przewoźników, którzy specjalizują się w takich transportach.

Adres i termin nadania

Narón, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Saragossa, Hiszpania

Termin elastyczny