(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-05 00:42

kynko 125

(Nr 1827348)
kynko 125

Marka i model:

kinko 125 people

Waga w kg:

160.00

Budżet zlecenia [€]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2031.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle cenne ładunki, które wyglądają na względnie nieproste do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - jednakże jedynie na pozór. Bezbłędnie umocowany pojazd na pewno przetrzyma trasę bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, obowiązkowe 4 pasy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą raptem dwie, ze względu na fakt, że mają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się motocykla. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas drogi, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak jednośladu, który może po drodze ulać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze dopytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo belki jest niepewne i grozi zepsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

La Orotava, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, 28045, Hiszpania

Termin elastyczny