(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-05 00:42

kynko 125

(Nr 1827348)
kynko 125

Marka i model:

kinko 125 people

Waga w kg:

160.00

Budżet zlecenia [€]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2031.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wydają się dość niełatwe do zabezpieczenia w trakcie transportu. Ciężkie - aczkolwiek jedynie złudnie. Odpowiednio przymocowany jednoślad na pewno przetrzyma transport bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku przewozu na przyczepie, obowiązkowe są cztery liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą tylko 2, ponieważ dysponują one szyny uniemożliwiające przesuwanie się motoru. Istotne jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas drogi, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w branżowym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach wozu i między transportowanymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 zł za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może zabrać pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

La Orotava, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, 28045, Hiszpania

Termin elastyczny