(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-04-30 20:10

Labrador

(Nr 1761168)
Labrador

Waga w kg (łączna):

35.00

Dystans: 1085.00 km

Informacje dodatkowe:

Przewóz psa z właścicielem

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

ID firmy: 487361
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2017, 21:07

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-04, 23:05

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

1200 zł

ID firmy: 73098
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-04-2017, 21:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-08 do 2017-05-27

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-05, 20:53

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po zaakceptowaniu oferty i kontakcie telefonicznym.Pieski przewozimy transporterach,na czas podrozy zapewniamy opieke.Czas realizacji zlecenia 1-4 dni od akceptacji oferty. Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Gdy chcemy zlecić transport zwierzęcia, dla firm transportowych istotna będzie jego odmiana, ciężar i dokładny opis zwierzaka. Transportowane zwierzę musi być zdolne do transportu - nie może być w takim przypadku chore ani ranne. Kiedy zamierzamy przetransportować kota, psa lub fretkę trzeba zatroszczyć się o szczepienie przeciw wściekliźnie i wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upłynięciu trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność w ten sam dzień, w którym zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery konieczne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą posiadać dokument tożsamości wystawiony przez lekarza weterynarii. Spis weterynarzy uprawnionych do wydawania dokumentów można wyszukać w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 złotych.

    Nie licząc paszportu wymagane są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Wymagane są też takie informacje jak data i trasa przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Listę przewoźników upoważnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić autem, gdy mamy odpowiedni przenośnik. Do transportu zwierząt warto używać różnego rodzaju kontenerów, szelek i mat ochronnych. Przy szukaniu przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak także wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Apeldoorn, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chrzanów, Polska

Termin elastyczny