(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

lada chłodnicza (Nr 3476285)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

400

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 490.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Southampton

Od 9 lis 2018 do 13 lis 2018

Adres i termin dostawy

Belgia, Vlaanderen, Antwerpia

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Urządzenia AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa gatunki: produkty elektryczne znaczących formatów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu wyposażenia AGD

Jeśli zlecasz przewóz sprzętu AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie ma konieczności niepokoić się o stosowne zabezpieczenie wyposażenia. W sytuacji, gdy planujesz przewieźć urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uniknąć uszkodzeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po urządzeniu.

Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, powinno się zdemontować i spakować oddzielnie. W momencie przewozu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się domknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i kartony – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Urządzenia pokaźne takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

Cena przewozu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, wagi i stanu technicznego artykułu AGD. Innym bodźcem rzutującym na koszt będzie odległość od momentu załadunku do momentu wyładunku. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt niecałe 100 PLN. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 PLN.