(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Lada gastronomiczna w dwóch częściach. (Nr 7228611)

Długość [m]:

4.2

Szerokość [m]:

0.86

Wysokość [m]:

0.90

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 726.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Dąbki

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Parczew

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń i sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi odpowiednio osłonić sprzęt, żeby uniknąć zniszczeń, otarć jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu są spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

Cena transportu maszyn lub sprzętu jest zależna przede wszystkim od gabarytu i ciężaru maszyny oraz od odległości od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Nierzadko przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania właściwych certyfikatów oraz dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu maszyn lub sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu na 1 km przy trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 zł. Przykładowo, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia cena wyniesie niecałe 0,23 zł/km. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn będzie kosztował prawie 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.