(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-09 11:03

lada kalina cross /AUTO OSOBOWE/

(Nr 2939728)
lada kalina cross /AUTO OSOBOWE/

Marka i model:

lada kalina cross

Waga w kg (łączna):

1200.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 461.00 km

Informacje dodatkowe:

DZIEŃ DOBRY! POTRZEBUJĘ PRZYWIEŻĆ NOWE AUTO OD DILERA NA WĘGRZECH /BUDAPESZT/ DO RZESZOWA. NAJLEPIEJ BĘDZIE ZABRAC NAS Z SOBĄ TAM MUSIMY UREGULAWAĆ SPRAWY FINANSOWE /W TYM MOMENCIE MA PAN OKOŁO 5 GODZIN NA WYPOCZYNEK/ LUB MOŻE TO BYĆ TYLKO MIEJSCE POŚREDNIE JESLI JEDZIE PAN JESZCZE PO INNE AUTO/AUTA MOŻEMY JECHAĆ Z PANEM.ZNAMY DOBRZE JĘZYK NIEMIECKI, A WIĘC MOŻEMY W CZYMŚ JESZCZE POMÓC . TERMIN DO UZGODNIENIA.POZDRAWIAM MACIEJ KRAUSS TEL:*******

Oferty od Przewoźników (0)

2200 zł

ID firmy: 25327
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-07-2018, 13:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-17 do 2018-07-20

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-07-19, 10:20

Opis oferty:

Przed akceptacja proszę o kontakt

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się najczęściej, kiedy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, iż właściwa waga naczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Budapeszt, Węgry

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bohaterów Westerplatte, Rzeszów, Polska

Termin elastyczny