(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-06-02 16:01

Ładowacz tur

(Nr 1824912)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 960.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport tura niekompletnego ( takiego jak na zdjęciu). Wszystkie wymiary i masy podane są orientacyjne i mogą się różnić od stanu faktycznego. Pomoc przy rozładunku a co do pomocy przy załadunku to jeszcze ustalę. Bez faktury, terminy elastyczne, płatność przy odbiorze. Pozdrawiam i zapraszam.

Oferty od Przewoźników (0)

1550 zł

ID firmy: 12153
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 10:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1550 zł

Wiadomości:

1980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien porządnie zabezpieczyć urządzenie, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, otarć i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie zależna często od gabarytu i wagi maszyny oraz od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca rozładunku. W większości przypadkach przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich zaświadczeń jak również dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce śr. cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Koszt transportu maszyn i sprzętu za granicą

    Głównymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 kilometr na trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 PLN. Orientacyjnie np., transport spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował średnio 0,23 zł/km. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn płacimy niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Ingolstadt, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radycza, Polska

Termin elastyczny