(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-20 21:28

ladowarka 7 ton wys 3m szer 2.30dlug5

(Nr 2168292)
ladowarka 7 ton wys 3m szer 2.30dlug5

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.30

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

7.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1.200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 512.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2750 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 07:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2750 zł

Wiadomości:

2999 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2017, 22:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2999 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zajęcia dużej płaszczyzny, wówczas użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których ciężar przekracza 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach ceny transportu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – waga i wymiary. Trzeba również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, powinno się opisać ładunek. Istotna jest również informacja na temat usługi – czy obejmuje tylko transport, czy także załadunek oraz wyładunek. Kluczowy jest także czas zrealizowania transportu.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

56-200 Góra, Polska

Od 21 lis 2017 do 22 lis 2017

Adres i termin dostawy

08-330 Kosów Lacki, Polska

Termin elastyczny