(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-20 21:28

ladowarka 7 ton wys 3m szer 2.30dlug5

(Nr 2168292)
ladowarka 7 ton wys 3m szer 2.30dlug5

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.30

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

7.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1.200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 512.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2750 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 07:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2750 zł

Wiadomości:

2999 zł

ID firmy: 664602
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2017, 22:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2999 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania drobny ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej przestrzeni, wtedy wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których waga przewyższa 3,5 t. i inne samochody spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki klasa: firanka lub furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wielkość. Należy również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, wypada opisać opakowanie. Ważna bywa również informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją może być także termin zrealizowania usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Góra, 56-200, Polska

Od 21 lis 2017 do 22 lis 2017

Adres i termin dostawy

Kosów Lacki, 08-330, Polska

Termin elastyczny