(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-11-22 14:03

ladowarka kolowa

(Nr 2172099)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2,7

Waga w kg (łączna):

5000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 395.00 km

Informacje dodatkowe:

Ladowarka, chwytak do drevna, wydly, lyzka.

Oferty od Przewoźników (0)

2980 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 21:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych zaliczają się np.:

pojazdy do prac ziemnych (koparki, zgniatarki),pojazdy do prac drogowych przykładowo rozściełacze do asfaltu,maszyny do robót palowych (wybieraki, młoty kafarowe),urządzenia do hydromechanizacji (wodomiatacze, pompy),pojazdy do przeróbki kruszyw,pojazdy do prac zbrojarskich,pojazdy do przeróbki i transportu masy betonowej (betoniarki i środki transportu masy betonowej),urządzenia do przewozu samochodowego (różnego rodzaju ciągniki i auta ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,maszyny wspomagające (stojaki, czy inne agregaty),pojazdy do przewozu niedalekiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Przewóz maszyn budowlanych to przewóz ponad formatowy, co równa się temu, że przewoźnik powinien mieć odpowiednie upoważnienia i rozporządzać odpowiednim sprzętem. Do przewozu pojazdów drogowych na ogół używa się sporawą przyczepę – tele lub triefbetty.

Koszt przewozu urządzeń budowlanych

    Koszt przewozu maszyn budowlanych zależy głównie od wielkości, wagi i stanu maszyny, a poza tym od dystansu pomiędzy strefą załadunku, a strefą rozładunku. Dodatkowo istotnym czynnikiem oddziałującym na koszt bywa jego termin przewozu. Na przykład, przewóz wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 zł.

Adres i termin nadania

Wojcieszów, 59-550, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Novoť, 029 55, Słowacja

Termin elastyczny