(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ładowarka Kołowa (Nr 7506816)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Ładowarka Kołowa
500 x 210 x 254 cm
6000 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
6000 kg
Dystans
257 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Od 20 lut 2021 do 27 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Przyłęk

Od 20 lut 2021 do 27 lut 2021


Transport pozostałych pojazdów

    Transport auta osobowego to nic trudnego. Kiedy posiadasz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, chociażby na przykład maszynę rolniczą, naczepę kempingową, gokarta, skuter wodny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo jedynie masz niespakowany skuter, wówczas pojawia się problem z wyborem fachowej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ utrudnień. Ponieważ posiadamy w bazie tysiące różnych firm z różnorodną flotą pojazdów, dlatego z całą pewnością znajdą się przewoźnicy, którzy będą w stanie przewieźć twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe ma gabaryty.

    Jeżeli chcesz dostać zlecenia dostosowane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najwnikliwiej przedstawić maszynę. To pozwoli firmie transportowej ocenić, czy posiada należyty pojazd, żeby taki przewóz uskutecznić. W przypadku, gdy gabaryty lub ciężar pojazdów przewyższają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy muszą posiadać odpowiednie certyfikaty, a w czasie jazdy konieczna jest obecność pilota. Istotne jest również określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam wtoczyć się na przyczepę, czy też, np. posiada uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport sprzętu w serwisie Clicktrans często jest mniejsza niż typowe stawki w branży przewozowej. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości blisko 950 km został spieniężony za 900 zł, czyli prawie 500 PLN taniej niż przeważnie taki transport wynosi.