(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-02 14:53

łądowarka kołowa CAT

(Nr 2251107)

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

7000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 734.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń i sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna stosownie zabezpieczyć urządzenie, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zarysowań jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Cena transportu maszyn lub sprzętu

    Cena transportu maszyn i sprzętu będzie zależna często od wymiarów i ciężaru maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. W większości przypadkach transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga należytych zaświadczeń jak i dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z ceną około 1,02 zł/km.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu za granicą

    Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt transportu urządzeń i sprzętu za 1 km przy trasie Polska – Anglia jest wydatkiem około 0,70 PLN. Weźmy na przykład, transport spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy średnio 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za przewóz maszyn będzie kosztował prawie 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Korschenbroich, 41352, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny