(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-12-30 01:08

ŁADOWARKA TELESKOPOWA

(Nr 2247699)
ŁADOWARKA TELESKOPOWA

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

1600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1959.00 km

Informacje dodatkowe:

ŁADOWARKA TELESKOPOWA MERLO ROTO 25.40 MCSS, POJAZD NA KOŁACH

Oferty od Przewoźników (0)

9890 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 12:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-02 do 2018-02-04

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przewiezienia mniejszy towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej powierzchni, wówczas użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar jest większy niż 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające warunki ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Warto również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, należy opisać paczkę. Kluczowa bywa także informacja na temat usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną jest również termin realizacji usługi.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zwykle palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Neapol, Włochy

4 sty 2018

Adres i termin dostawy

Pionki, 26-670, Polska

Termin elastyczny