(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-12-30 01:08

ŁADOWARKA TELESKOPOWA

(Nr 2247699)
ŁADOWARKA TELESKOPOWA

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

1600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1959.00 km

Informacje dodatkowe:

ŁADOWARKA TELESKOPOWA MERLO ROTO 25.40 MCSS, POJAZD NA KOŁACH

Oferty od Przewoźników (0)

9890 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 12:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-02 do 2018-02-04

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie wymaga użycia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zagospodarowania całej przestrzeni, wtedy wybranie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 

    Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przekracza 3,5 tony i inne pojazdy spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka oraz furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – waga i wymiary. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, wypada opisać paczkę. Ważna bywa również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Znaczącą daną jest także czas wykonania transportu.

    Ładunki transportowane w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Neapol, Włochy

4 sty 2018

Adres i termin dostawy

Pionki, Polska

Termin elastyczny