(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-12-30 01:08

ŁADOWARKA TELESKOPOWA

(Nr 2247699)
ŁADOWARKA TELESKOPOWA

Długość [m]:

9

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

1600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1959.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przewiezienia mniejszy towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej powierzchni, wówczas użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar jest większy niż 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające warunki ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Warto również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, należy opisać paczkę. Kluczowa bywa także informacja na temat usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną jest również termin realizacji usługi.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zwykle palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Neapol, Włochy

4 sty 2018

Adres i termin dostawy

Pionki, 26-670, Polska

Termin elastyczny