(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-06-29 08:24

ładowarka teleskopowa Merlo 15 ton

(Nr 1878901)

Szerokość [m]:

2.4

Waga w kg (łączna):

15000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 600.00 km

Informacje dodatkowe:

Waga wraz z osprzętem ok. 15 ton (kosz, widły). Transport niskopodwoziowy.

Oferty od Przewoźników (0)

2690 zł

ID firmy: 66092
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 09:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych należą między innymi:

urządzenia do robót ziemnych (koparki, zgniatarki),pojazdy do robót ulicznych na przykład rozściełacze do asfaltu,maszyny do prac palowych (wybieraki, rury obsadowe),pojazdy do odwadniania (wodomiatacze, pompy),urządzenia do przeróbki kruszyw,pojazdy do robót zbrojarskich,maszyny do przeróbki i przewozu masy betonowej (betoniarki i środki transportu masy do betonowania),urządzenia do przewozu samochodowego (różnego rodzaju ciągniki i samochody ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,urządzenia wspomagające (zawiesia, czy różne szalunki),urządzenia do przewozu niedalekiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Przewóz pojazdów drogowych to transport ponad formatowy, co znaczy, że firma powinna mieć odpowiednie uprawnienia i rozporządzać należytym sprzętem. Do transportu urządzeń drogowych na ogół używa się pokaźną naczepę – tele lub triefbetty.

Cena transportu urządzeń budowlanych

    Koszt przewozu urządzeń budowlanych uzależniony jest szczególnie od rozmiarów, wagi i stanu maszyny, a dodatkowo od dystansu pomiędzy miejscem załadunku, a strefą rozładunku. Dodatkowo istotnym czynnikiem oddziałującym na koszt bywa jego termin transportu. Na przykład, transport wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) kosztował 1490 zł.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 30 cze 2017 do 7 lip 2017

Adres i termin dostawy

Grybów, 33-330, Polska

Od 3 lip 2017 do 8 lip 2017