(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2018-02-24 14:52

ładowarko-koparka

(Nr 2411224)
ładowarko-koparka

Długość [m]:

5,15

Szerokość [m]:

1,75

Wysokość [m]:

2,62

Waga w kg (łączna):

4000.00

Dystans: 618.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2800 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 14:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 2800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych zaliczają się np.:

pojazdy do robót ziemnych (koparki, zgniatarki),pojazdy do robót drogowych na przykład stabilizatory podłoża,maszyny do prac palowych (zestawy palownicze, młoty kafarowe),pojazdy do hydromechanizacji (wodomiatacze, pompy),pojazdy do przeróbki kruszyw,pojazdy do prac zbrojarskich,maszyny do wytwarzania i przewozu masy betonowej (betonownie i środki przewozu masy betonowej),maszyny do transportu samochodowego (różnego rodzaju ciągniki i auta ciężarowe),narzędzia zmechanizowane,narzędzia posiłkowe (zawiesia, czy różne szalunki),pojazdy do przewozu niedalekiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Transport maszyn drogowych to transport ponad formatowy, co sygnalizuje, że firma transportowa powinna mieć odpowiednie uprawnienia i rozporządzać odpowiednim sprzętem. Do transportu urządzeń drogowych w głównej mierze używa się pokaźną przyczepę – tele lub naczepy dłużnicowe.

Koszt transportu pojazdów budowlanych

    Koszt przewozu urządzeń budowlanych zależy zwłaszcza od wielkości, ciężaru i stanu maszyny, a oprócz tego od dystansu pomiędzy miejscem załadunku, a strefą rozładunku. Dodatkowo ważnym czynnikiem wpływającym na koszt bywa jego data realizacji. Przykładowo, transport wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 złotych.

Adres i termin nadania

Thumby, 24891, Niemcy

3 mar 2018

Adres i termin dostawy

Dąbrowa Górnicza, 41-300, Polska

3 mar 2018