(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-09-13 09:24

Ładowarko-koparka "Biełaruś" (Nr 3233446)

Ładowarko-koparka "Biełaruś"

Marka i model:

Ładowarko-koparka Bielarus

Długość [m]:

4.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

3.5

Waga w kg (łączna):

5900.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 224.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz urządzeń rolniczych niejednokrotnie jest przewozem ponad formatowym. Do pojazdów rolniczych kwalifikujemy kombajny, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i dużo innych. Wielkie maszyny rolnicze bywają urządzeniami nienormatywnymi. Maszyny te nie powinny zwyczajnie jeździć po polskich trasach, bowiem ich wielkość przerasta dopuszczalne gabaryty przewidziane przez przepisy w kraju jak także w Europie. Problem stanowić może także napór osi pojazdów rolniczych, jaki przekracza standardy dozwolone dla większej części dróg.

Jak transportuje się urządzenia uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych prawie zawsze wykorzystuje się przyczepy rodzaju jumbo oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport maszyn rolniczych mają należycie dopasowanymi lawetami, które są w stanie przewieźć urządzenia rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a również posiadać odpowiednie uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, gdy zestaw przekracza dopuszczalne zasady wymiarami lub wagą, konieczne będzie odebranie specjalnego zezwolenia, a jeszcze potrzebny będzie udział pilota przy przewozie.

Koszt przewozu pojazdów uprawnych

    Cena transportu pojazdu uprawnego jest związana od gabarytów, wagi i sprawności pojazdu. Na wycenę transportu wpływa także odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Znaczącym elementem może być jeszcze czas przewozu.

Adres i termin nadania

Sulnowo, 86-100, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Budki, 06-330, Polska

Termin elastyczny